Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Přečtěte prosím před objednáním!

Objednáním výrobku a zaplacením zálohy vyjadřuje kupující souhlas s níže uvedenými obchodními podmínkami, proto prosím čtěte pozorně! V případě nejasností či dotazů mne kontaktujte.

Objednávka

Zákazník napíše na uvedenou e-mailovou adresu, o jaký výrobek má zájem a požadovaný termín dodání. Následně se domluvíme prostřednictvím e-mailu, popř. Facebooku, na podobě objednaného výrobku.

Zašlu Vám termín, do kterého bude výrobek hotový. Doba dodání se liší podle náročnosti výrobku, pohybuje se v rozmezí 2 – 4 týdnů. Objednávka se stává závaznou v okamžiku zaplacení zálohy 500 Kč, po připsání platby je termín u mne rezervovaný. Záloha je nevratná, v případě, že od objednávky odstoupíte, bude použita k pokrytí již vzniklých nákladů.

Váš dotaz na případný volný termín pro mě není rezervace termínu!

Údržba knih a domečků

Vzhledem k použitému materiálu knihy nelze prát, pouze čistit vlhkým hadříkem. Jako výztuhu používám Ronar Fix Lux, který nedoporučuji namáčet, stejně tak plsť, která se po namočení trhá a může pustit i barvu, pokud knížku vyperete, tak ji zničíte.

Věřím, že správnou údržbou prodloužíte životnost svého výrobku a bude dělat radost dětem i Vám.

Co se týká ostatních výrobků, vždy ode mne obdržíte informaci o údržbě při koupi.

Nabízené výrobky nejsou hračky, jedná se o didaktické pomůcky, určené ke vzdělávací činnosti, a to výhradně pod dohledem dospělé osoby. Výrobky obsahují malé části a nejsou vhodné pro děti do tří let. Jedná se o zakázkové šití, kupující je obeznámen a bere na vědomí skutečnost, že se nejedná o atestované hračky pro děti a za jejich užívání přebírá plnou odpovědnost.

 

Průběh zakázky a termín dodání

Zákazník má povinnost 4 týdny před termínem dodání kontaktovat výrobce s potvrzením / upřesněním zakázky.

Výrobce kontaktuje zákazníka v okamžiku, kdy je jeho zakázka na řadě (od této chvíle již není možné měnit dohodnutou podobu výrobku). Dále informuje po dokončení zakázky a odeslání (maximálně do 4 týdnů od uhrazení doplatkové faktury).

Pokud dojde ze strany výrobce k neočekávaným a neovlivnitelným okolnostem (zdravotní komplikace, technická závada na stroji, nedodání materiálu, apod. ), může se dokončení výrobku zdržet, v tom případě bude zákazník ihned informován ! Své objednávky prosím provádějte včas, s dostatečnou časovou rezervou ( pokud máte výrobek jako dárek k narozeninám, vánocům, apod.)

Všechny knihy po ušití publikuji na svých webových či FB stránkách. Pokud si z nějakého důvodu nepřejete, aby byla zrovna Vaše kniha zveřejněna, informujte mne prosím předem. Fotografie jsou zveřejňovány za účelem propagace mé práce a Vaše jméno nikde neuvádím. Děkuji.

Přestože jsou k výrobě používány kvalitní materiály, namáhané švy jsou šity dvojitě, oči lepené speciálním lepidlem a knoflíčky přišívané ručně, může se stát, že hrubší zacházení některá část výrobku nevydrží ! Kontrolujte, prosím, výrobek průběžně a aplikace, kterým hrozí odtržení, neprodleně odstraňte, aby nedošlo k jejich spolknutí či k jakémukoliv zranění dítěte! Určitě mě neváhejte kontaktovat a najdeme řešení, aby výrobek byl zase jako dřív.

 

Povinnosti kupujícího

Jako kupující, jste povinen reagovat na zprávy výrobce, týkající se úprav na výrobku, upřesnění zadání apod. a to nejpozději do tří dnů. Pokud tak neučiníte, není možné dodržovat termíny ostatních zakázek a výrobce si vyhrazuje právo po druhém upozornění, (na které nebude reagováno) odmítnout dokončení Vaší zakázky, a to bez nároku na vrácení zaplacené zálohy.

 

Reklamace

Pokud je s výrobkem něco v nepořádku, neváhejte mne prosím kontakovat ihned! Určitě vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Pokud se bude jednat o výrobní vadu bude co nejdříve zdarma odstraněna.

Vada však nesmí být způsobena hrubým zacházením s výrobkem, nesprávnou manipulací či údržbou, případně opotřebním. Berte na to prosím zřetel. Děkuji.

Vrácení zboží

Vzhledem k tomu, že se jedná o šití na zakázku, upraveno na přání zákazníka a většina výrobků je se jménem zákazníka, zboží nelze vrátit ani vyměnit. Děkuji za pochopení.

 

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje zákazníka budou použity pouze pro účely vystavení faktury a dodání zboží (jméno, adresa, e-mail, telefonní číslo).